Fotbal

To by byla pecka. Slovenský bek se prý dohodl s PSG. To sáhne hluboko do kapsy

To by byla pecka. Slovenský bek se prý dohodl s PSG. To sáhne hluboko do kapsy
Slovenský obránce Milan Škriniar Zdroj: Christian Santi/Alamy Live News/profimedia.cz

Slovenský fotbalový obránce Milan Škriniar podle italských médií přestoupí do francouzského PSG. Sedmadvacetiletý hráč Interu Milán prý pařížského giganta přijde na 65 milionů eur, což je asi 1,6 miliardy korun. Oficiálně by přestup údajně mohl být oznámen na začátku příštího týdne.

Slavné pařížské PSG údajně lovilo v Itálii a brzy by mělo ohlásit příchod slovenského obránce Milana Škriniara, který je momentálně hráčem milánského Interu. O transferu informovala italská média. 

Za 27letého beka prý zástupci pařížského celku vysází na dřevo 65 milionů eur, tedy asi 1,6 miliardy korun. "Pařížané mají pro Škriniara připravený pětiletý kontrakt. Jeho čistý příjem za sezonu by měl být 7,7 milionu eur (takřka 190 milionů korun, pozn. redakce.)," zaznělo v listu La Gazzetta dello Sport.

Přestup by měl být oficiálně oznámen na začátku příštího týdne, a pokud by se tak stalo, přesunul by se Slovák na další lukrativní adresu. Na vrchol se přitom drápal postupně. Ze Zlatých Moravců a Žiliny se nejprve přesunul do Sampdorie Janov. Odtud poté putoval v roce 2017 do Interu, kde je prozatím dodnes.

Související obsah

​S milánským celkem vyhrál v sezoně 2020/2021 italskou Serii A a ve stejné sezoně se svým týmem získal titul i v italském Superpoháru. 

Mbappé je nejdražším hráčem světa. V jednom týmu by se v příští sezoně mohl potkat právě se Škriniarem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události