MMA

Irský trenér žasne nad novým Conorem: Je zpátky a lepší než kdy dřív

Irský trenér žasne nad novým Conorem: Je zpátky a lepší než kdy dřív
Conor McGregor Zdroj: Profimedia.cz

Jednou polovinou milován, druhou nenáviděn. Conor McGregor je po posledním nešťastném zranění nohy zpátky v plném MMA tréninku. Samozřejmě by to nebyl on, kdyby na sebe po svém návratu nepřipoutal vlnu pozornosti. Tentokrát ovšem pozitivní, hlavní trenér irské hvězdy se nad jejím nasazením nestačí divit.

Vrátí se Conor lepší než kdy dřív? Otázka, nad kterou se většina fanoušků zasměje. Trenér a majitel SBG John Kavanagh má však jiný názor. Po posledním tréninku na něm Ir dokonce nechal stopy boje. "Nevím, jestli to jde ještě vidět, ale na tváři mám známky ran," uvedl slavný trenér v youtubovém podcastu Blockparty s odkazem na překvapení, které si pro něj svěřenec svým zápalem přichystal.

"Doopravdy žasnu nad tím, jakým způsobem se Conor vrátil," neskrýval nadšení kouč, jenž nově spolupracuje i s českou zápasnicí Lucií Pudilovou. Po dlouhé době bývalý šampion UFC také přistoupil na tréninkový zápas, který se odehrával pouze pod pravidly grapplingu neboli souboj čistě na zemi. I to může mnohé naznačit.

Přátelství mezi McGregorem a jeho trenérem je zcela výjimečné. Proto si Kavanagh neodpustil několik vtipů. "Objevil se jako přízrak a hned mě chytil pod krkem," smál se průkopník irského MMA. "Přísahám Bohu, bylo to jako zápasit s 90kilovou gorilou. Začíná se podobat té na logu naší tělocvičny," podotknul s poukázáním na novou stavbu Irova těla.

Související obsah

​"Teď ale beze srandy. Conor McGregor je zpět v plné síle a věnuje se všem aspektům boje. Je to úplně nové zvíře. Takové jsem snad ještě neviděl. Myslím, že až se vrátí, bude ve své nejlepší formě."

Na závěr si ale první zápasník smíšených bojových sportů v Irsku opět zažertoval. "Když jsem po tréninku přišel domů, žena na mě vyděšeně vykřikla: 'Co se ti to sakra stalo, Johne? Co to máš s hlavou?' Já odpověděl: 'Conor se vrátil.'"

McGregor je obávaný bojovník, ale nadhazování mu moc nejde:

TN.cz Michal Krobot
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události