Fotbal

Záložník AC Milán zadržen policií, došlo i na zbraně. Celé to byl omyl

Záložník AC Milán zadržen policií, došlo i na zbraně. Celé to byl omyl
Tiémoué Bakayoko Zdroj: Profimedia

Sedmadvacetiletý Francouz Tiémoué Bakayoko ve službách slavného italského klubu z Milána byl v pondělí ráno zastaven policií, vytažen z auta, prohledán a zadržen. Došlo dokonce i na zbraně. Po chvíli však vyšlo najevo, že fotbalový záložník není tak úplně hledaná osoba a italská policie dopadla nesprávného muže.

Rodák z Paříže nezažil radostné chvíle. Italští strážníci ho nejprve zastavili a zpacifikovali. Poté musel na střechu policejního auta vysypat obsah svých kapes, mezitím na jeho auto další dva kolegové mířili zbraněmi. Policistka už měla na mušce spolujezdce.

Zadržený hráč se snažil vysvětlit, že je fotbalista a proti zákonu se nijak neprovinil. Muži v uniformách ale neposlouchali. Možná Francouze nakonec zachránil až povel z vysílačky. Policistům totiž pomalu došlo, že mají v držení nesprávnou osobu.

Bakayoko podepsal první velkou smlouvu v roce 2017 s Chelsea. Anglický klub za něj tehdy zaplatil, v přepočtu na české koruny, více než miliardu. Tento krok se časem ukázal jako nevydařený. V první sezoně odehrál v různých soutěžích 43 zápasů, ale za Chelsea už od další sezony nehrál.

Související obsah

​Od té doby vystřídal týmy jako Monako, Neapol a nyní kope za italský AC Milán, s kterým letos vyhrál sérii A. Podle posledních informací by měl přestoupit zpátky do rodné země a tam se dohodnout s Marseille.

Podívejte na dramatické finále poslední sezony série A:

TN.cz Michal Krobot
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události