Fotbal

Vítej v rodině. Lewandowski dorazil za Barcou do Miami. S hráči se vítal v jídelně

Vítej v rodině. Lewandowski dorazil za Barcou do Miami. S hráči se vítal v jídelně
Robert Lewandowski | Zdroj: Profimedia

Fotbalový kanonýr Robert Lewandowski se domluvil s Barcelonou na přestupu a ihned vyrazil do zámoří, aby se přidal ke svým novým spoluhráčům na turné ve Spojených státech. Přivítání v Miami bylo vynikající, hráče katalánského celku totiž překvapil v týmové jídelně a s každým z nich si potřásl rukou. "Jsem moc šťastný, že tu můžu být," rozplýval se nad novou výzvou.

"Vítej v rodině," tak označila Barcelona video, ve kterém se Robert Lewandowski vítá s novými spoluhráči. Klub totiž konečně dotáhl útočníkův přestup a jeho fanoušci se tak mohou těšit na hodně zajímavou posilu.

Ta už se za týmem vypravila do Spojených států amerických, kde jsou hráči katalánského celku na turné. A právě na Floridě došlo k velkému vítání.

Jakmile třiatřicetiletý útočník dorazil do Miami, vypravil se za svými novými parťáky do jídelny, aby se mohl se všemi pozdravit. Zapózoval ale i na pláži a u jedné z ikonických věží pobřežní hlídky. 

"Konečně jsem tady. Jsem moc šťastný, že tu můžu být. Poslední dny byly dlouhé, ale nakonec je dohoda hotová a já se můžu soustředit na novou kapitolu svého života," řekl Polák na twitteru.

Související obsah

"Vždycky jsem si chtěl zahrát LaLigu a příležitost, kterou jsem dostal, je další krok," pověděl také. Na novou etapu fotbalové kariéry se tak už hodně těší.

​Lewandowski střílel v dresu Bayernu góly jako na běžícím pásu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události