Fotbal

Německý útočník uvažuje o odchodu z Chelsea. Chci být fotbalově šťastný, říká

Německý útočník uvažuje o odchodu z Chelsea. Chci být fotbalově šťastný, říká
Fotbalista Timo Werner Zdroj: profimedia.cz

Fotbalista Timo Werner je údajně nespokojený se svým herním vytížením, a uvažuje tak o odchodu z Chelsea. Německý fotbalista by si totiž rád zahrál na letošním mistrovství světa.

Mistrovství světa v Kataru se koná v netradičním termínu, a to sice od 21. listopadu do 18. prosince. Sám Timo Werner pak touží po tom, aby se stal klíčovým útočníkem německé reprezentace, která bude usilovat o zisk trofeje po osmi letech, kdy slavila na MS 2014 v Brazílii. 

Jenže 26letý forvard momentálně za Chelsea příliš nehraje a o svém herním vytížení si promluvil i s novináři. "Je jasné, že chci hrát víc a měl bych hrát víc, pokud chci mít formu na MS. Nejdůležitější je, abych byl fotbalově šťastný. To budu tehdy, když budu hrát a střílet góly. To je můj cíl," prohlásil Werner, který je aktuálně s londýnským týmem v Americe. 

Související obsah

Na jeho slova zareagoval i trenér Thomas Tuchel. "Každý hráč je zodpovědný za svou situaci a postavení v týmu. V zápase odehrál 45 minut, stejně jako všichni ostatní, a skóroval," zmínil německý kouč, že se Werner prosadil v posledním přípravném zápase proti mexickému Clubu América, Chelsea nakonec vyhrála 2:1. 

Timo Werner působí v Blues od roku 2020, kdy přišel z RB Lipska. V týmu pak má smlouvu do roku 2025. Jeho pozici v útoku navíc nedávno oslabil příchod Raheema Sterlinga z Manchesteru City. 

To fotbalové MS 2026 se dokonce odehraje v 16 městech:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události