Tenis

Siniaková končí už ve druhém kole, od soupeřky dostala i kanára

Siniaková končí už ve druhém kole, od soupeřky dostala i kanára
Kateřina Siniaková Zdroj: Profimedia

Tenistka Kateřina Siniaková, která se na rozdíl od zbytku české elity představila na turnaji ve Varšavě, končí ve druhém kole. Nad síly 26leté hráčky byla Ana Bogdanová, jež vyhrála 6:0 a 6:4.

Kateřina Siniaková vstoupila do zápasu s rumunskou soupeřkou mizerně a za 28 minut ztratila první set, od Bogdanové dostala kanára. 

To druhý set se vyvíjel vyrovnaněji. Česká tenistka zpočátku držela krok a také si držela servis. Při šesté hře ale Bogdanová opět prolomila podání Siniakové a dostala se do vedení 4:2. 

Související obsah

​Česká hráčka sice v závěru zabojovala a získaným brejkem ještě zápas malinko zdramatizovala, vzápětí ale přišel i brejk na druhé straně, a Siniaková se tak po prohře 0:6 a 4:6 loučí s varšavským turnajem už ve druhém kole. 

To v Praze se na turnaji Livesport Prague Open raduje Marie Bouzková, která v osmifinále po výsledku 6:1 a 6:2 porazila Dominiku Šalkovou a postupuje do čtvrtfinále. Nasazená osmička vyhrála nad talentovanou Češkou za 73 minut. 

Na turnaji v Kitzbühelu se pak zase daří Jiřímu Lehečkovi. Český tenista dokázal na antuce porazit Portugalce Sousu a zahraje si čtvrtfinále. 

WTA Varšava:

Ana Bogdanová – Kateřina Siniaková 2:0 (6:0, 6:4)

WTA Praha:

Marie Bouzková
 – Dominika Šalková 2:0 (6:1, 6:2)

ATP Kitzbühel

Jiří Lehečka
 – Joao Sousa 2:1 (7:6, 1:6, 6:3)


Tenistka Kateřina Siniaková promluvila o svém soukromí v pořadu Život ve hvězdách:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události