Další sporty

Neuvěřitelný trénink Ester Ledecké, s tímto číslem by mohla rovnou do cirkusu

Neuvěřitelný trénink Ester Ledecké, s tímto číslem by mohla rovnou do cirkusu
Ester Ledecká Zdroj: Jiří Koťátko / CNC / Profimedia

Česká lyžařka Ester Ledecká se už pilně připravuje na nadcházející sezonu. Ostatně motivovat k tréninku 27letou závodnici není příliš potřeba, z čehož si sama Ledecká udělala i srandu, když zveřejnila video na sociálních sítích. Její doslova cirkusový kousek na laně navíc nadchl fanoušky.

Ester Ledecká si po náročné olympijské sezoně dopřála odpočinek a navštívila například i závody formule 1 v Monaku. Následně česká lyžařka také vyrazila na dovolenou do Řecka. 

Kdo by však čekal, že se Ledecká bude válet na pláži a popíjet drinky, ten je na omylu. Olympijská vítězka totiž i ve volném čase aktivně odpočívá a zkouší různé sporty. 

Související obsah

​Nyní se Ester Ledecká pochlubila videem, kde trénuje na laně a předvádí skvělou rovnováhu. Do popisku pak vtipně poznamenala: "Takhle to vypadá, když už Méďa (fyzioterapeut Michal Lešák, pozn. red.) neví, jak by mě donutil přestat na chvíli trénovat."

https://www.instagram.com/p/CghMEvLAVv9/?hl=cs


Její doslova artistické číslo pak ocenili i fanoušci. "
Skvělá fyzička, rovnováha a jak si to užíváte, tak to má být," rozplýval se z jejího výkonu jeden z příznivců české lyžařky. 

Ester Ledecká nedávno přiznala, že by ráda do svého portfolia přidala třetí sport:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události