Slovan nestačil v odvetě na Ferencváros. Liga mistrů se ho týkat nebude

Fotbalisté Slovanu Bratislava | Zdroj: TASR / Profimedia

Fotbalisté Slovanu Bratislava se do dalšího předkola Ligy mistrů neprobojovali. Slovenský mistr prohrál v odvetě s maďarským Ferencvárosem 1:4 a milionářská soutěž se ho týkat nebude.

Slovan Bratislava měl přitom dvojutkání rozehrané skvěle. V úvodním zápase na horké maďarské půdě vyhrál 2:1 a do odvety tak šel s náskokem. Jenže Ferencváros dokázal v odvetě vstřelit dva góly už během prvního poločasu a v tu chvíli byl postupu blíže.

Vyprodaný stadion v Bratislavě pak rozjásal De Marco, jenž v 70. minutě snížil a za tohoto skóre by se prodlužovalo.