Fotbal

Legendárnímu Lehmannovi vytekly nervy. Sousedovi zničil garáž motorovou pilou

Legendárnímu Lehmannovi vytekly nervy. Sousedovi zničil garáž motorovou pilou
Jens Lehmann Zdroj: Profimedia

Legendární německý gólman Jens Lehmann má podle deníku Bild velký problém. Vyšetřuje jej policie, protože údajně ze zlosti zničil garáž svého souseda motorovou pilou. Bylo to vyvrcholením dlouhodobého sporu obou rodin, kdy dvojnásobnému nejlepšímu brankáři roku vadilo, že sousedova nemovitost brání ve výhledu na jezero Starnberg.

Dvojnásobný medailista z mistrovství světa a vítěz tří prestižních ligových soutěží se k malebnému jezeru Starnberg v Bavorsku přestěhoval před patnácti lety, kdy zde koupil nemovitost za 122 milionů korun. Ani takové honosné sídlo a pohádková lokalita nemusí zaručit, že vše bude zalité sluncem. Třeba když máte sousedy, se kterými se neshodnete. 

To se podle deníku Bild stalo legendárnímu německému brankáři, který věřil, že sousedova garáž zasahuje do jeho pozemku, a navíc brání ve výhledu na jezero Starnberg. Protože se nepodařilo najít řešení celé situace, které by vedlo k oboustranné spokojenosti, vzal Lehmann do ruky motorovou pilu a ve zlosti přeťal několik střešních trámů. Celý útok na nemovitost měl navíc majitel jako na zlatém podnose, protože se bývalému reprezentantovi nepodařilo vypnout bezpečnostní kameru, a tak nešťastný soused vše sledoval v přímém přenosu. 

Související obsah

​Nemusí to být první podobný prohřešek v Lehmannově podání. Policie nyní vyšetřuje, jestli je vinný v dalších třech případech vandalismu, kdy se škoda může vyšplhat až do výše 250 tisíc korun. V loňském roce zase musel odstoupit z představenstva Herthy Berlín kvůli rasistickému skandálu. 

Lehmann odchytal přes sto zápasů za Dortmund, se kterým se letos rozloučil kanonýr Erling Haaland:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události