Tenis

Tenista Djokovič se dal na bojové umění. Mám problém, směje se rival Kyrgios

Tenista Djokovič se dal na bojové umění. Mám problém, směje se rival Kyrgios
Novak Djokovič Zdroj: Profimedia

Tenista Novak Djokovič zapojil do své přípravy netradiční trénink. Srbský hráč se aktuálně zakoukal do bojového umění capoeira a jde mu to parádně. Jeho výkon ocenil i Nick Kyrgios.

Sotva Novak Djokovič oslavil na Wimbledonu svůj 21. grandslamový titul, už je srbský tenista opět v tréninku. 35letý hráč si navíc zajímavě zpestřuje přípravu a nehoní se pouze za tenisovým míčkem. 

Djokovič aktuálně sdílí na sociálních sítích videa, kde se věnuje tzv. capoeiře. Toto brazilské bojové umění spojuje dohromady prvky tance a akrobacie a ve světě se stává čím dál oblíbenější. Nyní tento sport uhranul i tenisového šampiona a podle zveřejněných záběrů si Novak Djokovič nevede vůbec špatně. 

https://www.instagram.com/p/Cgueev3qDcj/?hl=cs

Jeho schopnosti ocenil i Nick Kyrgios. "Jestli mi řekneš, že tohle je to, co je potřeba k vítězství na grandslamu, tak mám problém,“ napsal vysmátý Australan, který se s Djokovičem utkal v letošním wimbledonském finále a prohrál 1:3 na sety. 

Související obsah

Otázkou stále zůstává, zdali bude moci Novak Djokovič ukázat své schopnosti i na US Open. Srbský tenista se totiž stále odmítá očkovat, a tak podle současných protikoronavirových pravidel nemůže na newyorském grandslamu startovat. 

Takhle Novak Djokovič oslavoval zisk titulu na Wimbledonu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události