Fotbal

Drž se radši fotbalu. Americká MLB se směje Garethu Baleovi. Pokazil nadhoz

Drž se radši fotbalu. Americká MLB se směje Garethu Baleovi. Pokazil nadhoz
Fotbalista Gareth Bale na zápase LA Dodgers. Zdroj: Profimedia.cz

Hvězdný fotbalista Gareth Bale se pomalu zabydluje v Los Angeles a tamní MLS, kam se přesunul po devítiletém působení v madridském Realu. Kromě fotbalu se však věnuje i dalším aktivitám. Naposledy zavítal na baseballový zápas LA Dodgers, kde mu svěřili i slavnostní nadhoz. Ten se mu však příliš nepovedl, a tak z něj má MLB pořádnou legraci. Reputaci si třiatřicetiletý forvard spravil alespoň ve chvíli, kdy si začal kopat s baseballovým míčkem, a ukázal tak malou část svého fotbalového umění.

Byl to jeden z největších odchodů léta. Gareth Bale si po devíti letech v dresu Bílého baletu sbalil kufry a vydal se na zámořskou štaci do Los Angeles, kde podepsal kontrakt s místním fotbalovým celkem. Američanům hned zkraje učaroval. V pěti utkáních MLS zaznamenal dvě branky a začal si získávat fanoušky. 

Aby se do jejich paměti zapsal ještě víc, vyrazil na baseballový zápas LA Dodgers, kde společně se svým novým spoluhráčem Kellynem Acostou dokonce obstaral slavnostní nadhoz. Při něm ale moc neexceloval a zástupci klubu, v němž momentálně hraje, si z něj proto udělali na twitteru ihned legraci. "Drž se fotbalu," napsali k videu.

Bale si však svou reputaci alespoň trochu vylepšil. A to ve chvíli, kdy udělal s tvrdým baseballovým míčkem pár nožiček. Dodgers navíc přinesl štěstí. Ti totiž porazili Minnesotu Twins 10:3.

Související obsah

​Daří se i týmu slavného Velšana. Fotbalové LA se vyhřívá na první příčce MLS a v posledních pěti ligových zápasech nenašlo přemožitele. Na druhý Austin, který má odehráno o zápas víc, už má v MLS šestibodový náskok. 

Takhle Gareth Bale poprvé trénoval po příchodu do LA:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události