Další sporty

Dopingový hříšník do toho praštil. Armstrong si vzal dlouholetou partnerku

Dopingový hříšník do toho praštil. Armstrong si vzal dlouholetou partnerku
Lance Armstrong a partnerka Anna Hansenová Zdroj: profimedia.cz

Bývalý cyklista a dopingový hříšník Lance Armstrong do toho praštil. 50letý závodník si vzal partnerku Annu Hansenovou, se kterou tvoří pár už 14 let a spolu mají také dvě děti.

"Oženil jsem se s láskou mého života. Anno, posledních 14 let jsi byla moje absolutní opora a řeknu ti to jasně, bez tebe bych je nepřežil," oznámil americký cyklista šťastnou novinu. 

Svatba proběhla na malebném místě s vinicemi ve francouzském městě Chateau La Coste. Obřad se pak konal pouze v úzkém kruhu a přítomny byly i dvě děti z jejich vztahu, tedy syn Max a dcera Olivie. 

Tyto ratolesti dokázal mistr světa z roku 2013 zplodit přirozenou cestou. Další tři děti, které má Armstrong z předchozího manželství s Kristin Richardovou, vzešly ze spermií, které si americký cyklista nechal zmrazit před léčbou rakoviny varlat. Armstrong předtím chodil také se zpěvačkou Sheryl Crowovou.

Související obsah

Lance Armstrong byl legendou silniční cyklisticky, když dokázal hned sedmkrát vyhrát Tour de France. V roce 2012 ale Americká antidopingová agentura USADA přišla s vyšetřováním, které ukázalo, že hvězdný Američan dopoval. Armstrong tak přišel o všech sedm výher a v roce 2013 se navíc v televizním rozhovoru s Oprah Winfreyovou se slzami v očích přiznal.

Jak probíhala dopingová kauza Lance Armstronga:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události