Fotbal

Doma mu vyhrožovali smrtí. Teď bývalá hvězda přemýšlí o návratu do Anglie

Doma mu vyhrožovali smrtí. Teď bývalá hvězda přemýšlí o návratu do Anglie
Willian v dresu Chelsea Zdroj: Profimedia.cz

Brazilský fotbalista Willian opustil svoji rodnou zem, kde v posledních dvou letech působil. Po nevýrazných výkonech jeho rodině prý přicházely výhrůžky smrtí od fanoušků Corinthians. Dvojnásobný vítěz Premier League by se prý do Anglie mohl vrátit.

Willian byl jedním z nejzábavnějších hráčů v Premier League, kde působil celkem osm let. Po nepovedené štaci v Arsenalu se vrátil do rodné země, kde za Corinthians naskočil do 45 zápasů, ale vstřelil jedinou branku a zapsal pět asistencí. 

Po vypadnutí ve čtvrtfinále Copa Libertadores s Flamengem se Willian rozhodl ukončit smlouvu. "Kdykoli Corinthians prohráli a já jsem nehrál dobře, moje rodina dostávala na sociálních sítích výhrůžky a urážky - moje žena, moje děti a nedávno také začali útočit na mého otce a mou sestru," vysvětloval Willian. 

Související obsah

​Willian odehrál za Chelsea celkem 337 utkání, ve kterých dal 61 branek a přidal 62 asistencí. Do Anglie by se podle britských médií mohl nyní vrátit, o brazilského ofenzivního hráče má údajně zájem Fulham. Kdyby k tomu došlo, přidal by po Blues a Arsenalu třetí tým Premier League. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události