Další sporty

Pastrňák válel na golfové exhibici, pak promluvil o tvrdé dřině v posilovně

Už ve čtvrtek startuje v Praze další ročník golfového turnaje s názvem D+D Real Czech Masters. Před samotnou akcí proběhla také benefiční exhibice, které se zúčastnil i hokejista David Pastrňák a ukázal, že si s golfovou holí opravdu rozumí.

David Pastrňák měl dva pokusy, aby trefil green, který netradičně sídlil na řece Vltavě. 26letý hokejista Bostonu Bruins ukázal, že mu není cizí ani golf a zejména jeho druhá rána byla parádní, když skončila kousek od jamky. 

"Moc se mi tu líbí. Nikdy jsem nebyl součástí takové akce. Bylo hezké takhle čipovat na vodu a jsem rád, že jsem to aspoň jednou trefil," culila se hvězda NHL, která se zúčastnila exhibice před pražským golfovým turnajem s názvem D+D Real Czech Master.

Český útočník se momentálně připravuje na novou sezonu a jak sám říká, jeho tělo je pěkně unavené. "Je tam spoustu tréninků. Teď se soustředím jenom na posilovnu a na led moc nechodím. Ale od konce srpna budu zase na ledě více a v posilovně trošku uberu. Plus do toho dělám ještě další sporty," vypráví David Pastrňák, jak tráví své léto. 

Související obsah

​Boston před sezonou podepsal dva české hráče. Novou posilou Bruins se stal Pavel Zacha a do týmu se také vrací David Krejčí. Nyní se ještě čeká, že by měl David Pastrňák, který má smlouvu ještě na rok, podepsat nový lukrativní kontrakt. "Zatím nad tím vůbec nepřemýšlím, mám samozřejmě ještě rok a spoustu času. Teď se chci soustředit na léto, abych se dobře připravil a využil toho, že jsem konečně taky jednou zdravý," kvituje český hokejista, že jeho letošní přípravu nekomplikuje žádný zdravotní problém.

Související obsah

​Pastrňák je pak samozřejmě i nadšený, že se do Bostonu vrací parťák David Krejčí. "Jsem obrovsky rád, zkoušel jsem ho už loni, aby se vrátil zpátky. Měl samozřejmě sezonu v Olomouci, ale jsem strašně rád, že se vrací. Je to další Čech v týmu a navíc dobrý kamarád. Těším se na něj a doufám, že nám to sedne," dodává hvězdný útočník. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události