Fotbal

Jablko nespadlo daleko od stromu. Hamšík junior vstřelil parádní gól

Jablko nespadlo daleko od stromu. Hamšík junior vstřelil parádní gól
Marek Hamšík se synem Lucasem v době aktivní kariéry. | Zdroj: Profimedia.cz

Jako syn slavného otce se malý Lucas Hamšík potatil a začal hrát fotbal. V pouhých deseti letech ukázal, že podělil po bývalém hráči Brescie či Neapole hodně talentu. V zápase RSC Hamsik Academy totiž vstřelil nádhernou branku. A to přesto, že se na zeleném pažitu sešel s hráči kategorie U13.

Jeho slavný otec Marek vyniká nejen extravagantní účesem a bohatou kariérou, ale také vynikající kopací technikou, kterou nejspíš předal i svému potomkovi. Teprve desetiletý Lucas Hamšík totiž v utkání RSC Hamsik Academy vsítil oku lahodící branku, která nadchla všechny přítomné.

Potomek dlouholetého kapitána slovenské reprezentace totiž napřáhl z dálky a jeho nadýchaná střela doplachtila až do sítě. Svému tatínkovi tak talentovaný mladík musí dělat radost, obzvlášť když se tak skvěle prosadil v kategorii U13, kde působí řada starších hráčů. 

Související obsah

Sám Hamšík starší v současnosti působí v tureckém Trabzonsporu, v prvním duelu sezony, tureckém Superpoháru, se ale zranil a vynechal poslední tři zápasy včetně duelu kvalifikace Ligy mistrů proti Kodani. Do odvety by už ale prý mohl zasáhnout. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události