Další sporty

Co se mu stalo? Boxer Mike Tyson se objevil na invalidním vozíku

Co se mu stalo? Boxer Mike Tyson se objevil na invalidním vozíku
Boxer Mike Tyson | Zdroj: profimedia.cz

Ještě před dvěma lety udivoval svou formou fanoušky, nyní to vypadá, že slavný boxer Mike Tyson není zdravotně v pořádku a chřadne. 56letý zápasník se objevil na letišti v Miami na invalidním vozíku. Nedávno také prozradil, že se blíží jeho datum platnosti.

Bývalý šampion těžké váhy se dokázal v roce 2020 vrátit do boxerského ringu a střihl si exhibici s Royem Jonesem Jr. Při trénincích bylo tehdy vidět, jak si Mike Tyson dává do těla a disponuje na svůj věk perfektní figurou. 

Nyní má mít 56letý boxer ale zdravotní potíže. Podle New York Post trápí Tysona bolavá záda, konkrétně bolesti v bederní páteři, které ho tak údajně také upoutaly na invalidní vozík. Kromě kolečkového křesla měl u sebe americký zápasník také vycházkovou hůl.
​Mike Tyson se nedávno vyjádřil pro podcast Hotboxin, že se blíží jeho datum expirace. "Všichni jednoho dne samozřejmě zemřeme," prohlásil Tyson.

Související obsah

​"Když se pak podívám do zrcadla a vidím na své tváři ty malé skvrny, říkám si: 'Wow'. To znamená, že moje datum vypršení platnosti se blíží už opravdu brzy," dodal slavný americký boxer. 

Do ringu se vrátila také další boxerská legenda Evander Holyfield:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události