Fotbal

Fotbalista Haller podstupuje chemoterapii. Ukázal se bez vlasů

Fotbalista Haller podstupuje chemoterapii. Ukázal se bez vlasů
Sebastian Haller | Zdroj: Borussia Dortmund

Nemocný fotbalista Sébastien Haller už podstupuje chemoterapii a snaží se vyléčit z rakoviny varlat, která mu byla diagnostikována v červenci. 28letý útočník nyní ukázal i vedlejší efekt léčby, kterým je padání vlasů.

Fotky, na kterých nemá fotbalista z Pobřeží slonoviny žádné vlasy, zveřejnila manželka Priscilla Hallerová, se kterou má útočník dvě děti – dcerku Ciaru a syna Edena. 

28letý forvard se stal v létě obří posilou Borussie Dortmund. Ještě před začátkem německé ligy mu však byla diagnostikována rakovina varlat, a fotbalista tak musel podstoupit operaci. Jeho nádor se navíc ukázal jako zhoubný, Sébastien Haller tedy musí absolvovat také chemoterapii, aby se kompletně vyléčil a rakovinu překonal. 


"Sébastienovi se nyní dostane té nejlepší možné léčby. Šance na uzdravení jsou velmi dobré. Přejeme jemu a jeho rodině hodně síly a optimismu," prohlásil sportovní ředitel Borussie Sebastian Kehl.

Související obsah

Německému velkoklubu bude ale Haller chybět několik měsíců. Dortmund si tak narychlo přivedl zkušeného útočníka Anthonyho Modesteho z Kolína nad Rýnem, jenž s Borussií podepsal smlouvu na rok.

​Dortmund přišel ve třetím kole německé Bundesligy neuvěřitelným způsobem o výhru:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události