Manchester United slaví třetí výhru v řadě. Porazil trápící se Leicester

Fotbalisté Manchesteru United se radují z branky | Zdroj: Profimedia

Pouze jeden zápas měla ve čtvrtek na programu anglická Premier League. Trápící Leicester přivítal na domácím hřišti zlepšující se Manchester United. A Red Devils díky brance Jadona Sancha zvítězili 1:0.

První vážnější šance zápasu ihned znamenala jedinou branku utkání. Po přihrávce Rashforda se za obranou domácích zjevil Jadon Sancho, ten obešel gólmana Warda a následně bez problémů trefil odkrytou branku.

Leicester mohl vyrovnat po změně stran, když přímý kop parádně zakroutil Maddison, ale de Gea předvedl ještě lepší zákrok. V 68. minutě se na hřiště dostal Cristiano Ronaldo a šest minut před koncem předvedl akrobatické zakončení, jenže branku netrefil.

​Manchester si nakonec vítězství 1:0 už pohlídal a slaví třetí výhru v řadě. Díky ní se posunul už na páté místo v tabulce. Leicester zůstává s pouhým jedním bodem nadále poslední.