Fotbalisté AC Milán ovládli derby, Fiorentina remizovala s Juventusem

AC Milán uspěl v milánském derby a porazil Inter 3:2. Dvěma góly a přihrávkou se předvedl portugalský křídelník Rafael Leao. V dalším utkání remizovala Barákova Fiorentina 1:1 s Juventusem.

Hosté udeřili jako první, Brozovič dostal skvělou přihrávku do běhu a střelou do protipohybu otevřel skóre. Za AC Milán ale září Portugalec Leao, který zakončil rychlý protiútok a technickou ranou srovnal na 1:1.

Další branky padaly až ve druhém poločase a opět u toho byl portugalský křídelník AC Milán. 23letý fotbalista poslal přihrávku do vápna, kde byl Olivier Giroud, jenž poslal domácí do vedení.