Fotbal

Sešup bývalé hvězdy Slavie. Po Anglii či Turecku bude hrát ČFL

Sešup bývalé hvězdy Slavie. Po Anglii či Turecku bude hrát ČFL
Miroslav Stoch v dresu Liberce | Zdroj: Profimedia.cz

Ještě v uplynulé sezoně hrál Miroslav Stoch v Liberci, teď si ale pohoršil. Podle mnoha zdrojů by totiž nově měl nastupovat v České fotbalové lize (ČFL) za pražský Motorlet. Po angažmá v Anglii, Turecku, Řecku či Polsku si tak 32letý záložník vyzkouší úplně jinou soutěž. S klubem prý podepsal smlouvu do konce tohoto kalendářního roku.

Má titul z české nejvyšší soutěže, z Nizozemska i z turecké ligy, přesto čeká Miroslava Stocha slušný sešup. Ještě na jaře hájil barvy Liberce, pak mu ale skončila smlouva, a tak začal jednat o své budoucnosti. 

Nakonec se domluvil s jedním z pražských celků. Není jím ale ani jeho bývalý zaměstnavatel ze Slavie, ani konkurenční Sparta. Slovenský záložník a reprezentant se dohodl na kontraktu s Motorletem, který hraje ČFL. A už několik týdnů s ním trénuje. 

Související obsah

Stoch si zahrál anglickou, tureckou, řeckou, polskou i slovenskou a českou ligu. A při svých angažmá se svými týmy vybojoval řadu úspěchů. Jeho služby prozatím může Motorlet využít do konce kalendářního roku.

Fotbalová Slavia představila dresy na novou sezonu, Stocha už v nich ale fanoušci neuvidí:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události