Další sporty

Slavný Brady je blízko rozvodu. Ve hře jsou právníci a pře o stovky milionů

Slavný Brady je blízko rozvodu. Ve hře jsou právníci a pře o stovky milionů
Tom Brady a Gisele Bündchenová | Zdroj: profimedia.cz

Jeden z nejslavnějších párů je blízko rozvodu. Americký fotbalista Tom Brady a supermodelka Gisele Bündchenová si údajně najali právníky a chystají se ukončit vztah, který trval od roku 2009 a přinesl na svět dvě děti.

Překvapivá informace už koluje zámořskými weby. Podle serveru Page Six si oba manželé najali rozvodové právníky a začíná boj o majetek. Ten je v případě jednoho z nejbohatších sportovců Toma Bradyho pořádný. Quarterback týmu Tampa Bay Buccaneers vlastní jen na nemovitostech majetek v hodnotě 26 milionů dolarů (cca 645,5 milionu korun). 

Celkově pak jeho bohatství má činit astronomických 250 milionů dolarů (cca 6,1 miliardy korun). Nicméně americká média zároveň spekulují, že majetek 42leté Bündchenové je údajně ještě vyšší. Brazilská supermodelka si měla od roku 1996, kdy započala svou kariéru, vydělat až 400 milionů dolarů (cca 9,9 miliard korun).

Pár, který spolu vychovává 12letého syna Benjamina a 9letou dceru Vivian, spolu už prý nějakou dobu nebydlí. Zvěsti o rozvodu přiživila také informace, že jeho manželka chyběla u úvodního domácího duelu Tampy v NFL. 

Související obsah

45letý Tom Brady patří k jedním z nejslavnějších a nejbohatších sportovců na světě. Americký fotbalista vyhrál sedmkrát Super Bowl a patří mezi legendy tohoto sportu. V únoru letošního roku Brady oznámil, že končí svou bohatou kariéru, v březnu ale své rozhodnutí změnil a k americkému fotbalu se opět vrátil.

Ostatně toto rozhodnutí měla nelibě nést jeho manželka Gisele, která doufala, že se bude Brady už více věnovat rodině. Nyní je tak rozvod s brazilskou supermodelkou Gisele Bündchenovou na spadnutí.

V únoru letošního roku ohlásil Tom Brady konec kariéry, své rozhodnutí ale následně změnil:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události