Hokej

Hertl ukázal na tréninku v Praze svého syna. Pro Šimka to byla speciální chvíle

Hokejové kluby San Jose Sharks i Nashville Predators za sebou mají veřejné tréninky v O2 areně. Nadšení fanoušci tak mohli vidět v akci i Radima Šimka a Tomáše Hertla. Český útočník navíc vzal na led i svého syna.

"Jsem rád, že jsem mohl dát tuhle šanci. Navíc jsem ho teď tři týdny neviděl, tak si ho můžu takhle užít a jsem také rád, že mě může vidět tady v Česku," prohlásil Tomáš Hertl, který vzal po tréninku svého syna Tobiase na led a ukázal ho publiku.

Následně český forvard také promluvil o tom, jaké to je trénovat s týmem v Praze i jak se těší na páteční a sobotní zápas NHL. "Je to něco neskutečného, vyrostl jsem tady, hrál jsem tady za Slavii, chodíval na extraligu a teď jsem po deseti letech přijel můj tým. Je také super, že můžu mít na zápase celou rodinu," rozplýval se 28letý hokejista San Jose Sharks.

Související obsah

​Podobně mluvil také druhý český hráč v týmu Sharks Radim Šimek. "Speciálně pro mě, tedy pro hráče, který ještě před sedmi lety hrál druhou nejvyšší hokejovou soutěž v Česku v Benátkách, je to něco úžasného být tady s týmem NHL," řekl 30letý obránce, jenž do San Jose přišel v roce 2017. 

To Tomáš Hertl byl San Jose draftován v roce 2012 a letos podepsal lukrativní osmiletou smlouvu, která mu přinese téměř miliardu a půl korun. Rodák z Prahy také ve středu provedl tým po hlavním městě a ukázal jim, jak chutná české pivo.

"Měli jsme týmovou večeři, tak jsem je vzal samozřejmě na české pivo," smál se Hertl.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události