Fotbal

Chcete vidět Součka a Coufala v akci? Připravte se na nejdražší pivo v Anglii

Chcete vidět Součka a Coufala v akci? Připravte se na nejdražší pivo v Anglii
Fanoušci West Hamu | Zdroj: profimedia.cz

West Ham je sice až na 14. místě v tabulce Premier League, v jiné statistice ale londýnský klub suverénně vede. Kladiváři mají totiž na stadionu nejdražší pivo v celé soutěži.

S informací přišla sázková kancelář OLBG, která porovnala ceny piv na všech stadionech v Premier League. Právě West Ham, který hraje na olympijském stadionu, má nejdražší zlatavý mok v anglické lize. 

Fanoušci musí při sledování výkonů Tomáše Součka a Vladimíra Coufala zaplatit za půllitr piva 7,6 libry (215 korun). Je to dvojnásobná cena, než kterou musí zaplatit fanoušci například Manchesteru United. Na Old Trafford utratíte za pivo "pouze" 3 libry (cca 85 korun).

Související obsah

​Manchester United má spolu s Liverpoolem naopak nejlevnější pivo v Premier League. Fanoušci na ikonickém Anfieldu zaplatí za půllitr 3,3 libry (cca 93 korun). 

Sázkovka OLBG porovnávala i další kritéria. Kromě cen piv například diváckou návštěvnost, dopravní dostupnost nebo ceny za parkování. V tomto ohledu se stal vítězem svatostánek Tottenhamu Hotspur, kde stojí pivo 5,19 libry (cca 147 korun). 

​Tottenham zatím válí v Lize mistrů a po výhře nad Frankfurtem vede skupinu D:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události