Fotbal

To byl flákanec! Fotbalistka West Hamu udeřila soupeřku a vyfasovala červenou

To byl flákanec! Fotbalistka West Hamu udeřila soupeřku a vyfasovala červenou
Hawa Cissoková byla po facce soupeřce vyloučena | Zdroj: Profimedia.cz

V zápase ženského fotbalu mezi Aston Villou a West Hamem došlo i na facky. Hawa Cissoková totiž po jednom ze soubojů udeřila svou protivnici, která jí chtěla hrubé chování okamžitě oplatit. Po krátké strkanici od sebe obě fotbalistky odtrhly ostatní hráčky. Francouzka následně vyfasovala červenou kartu a musela okamžitě opustit hrací plochu.

Na časomíře běžela v utkání ženské Superligy mezi Aston Villou a West Hamem už 91. minuta, když došlo na hřišti k hodně netradiční situaci. Alespoň co se ženského fotbalu týče.

Hawa Cissoková v dresu Kladivářek totiž během ostrého souboje uštědřila protihráčce Sarah Maylingové pořádnou facku. Ta nejdřív v nevěřícném gestu začala rozhazovat rukama, vzápětí se ale jala soupeřce úder oplatit. 

Na hřišti z toho byla krátká mela, kterou musely krotit ostatní hráčky obou týmů i rozhodčí. Cissoková pak obdržela červenou kartu a musela předčasně do sprch. 

Související obsah

​Následně došlo i na scény mimo hrací plochu. Trenér West Hamu Paul Konchesky se ostře pustil do koučů Aston Villy a dostal za agresivní chování rovněž červenou kartu. "Nikdy jsem nic takového ve hře neviděla, úder do obličeje je nepřijatelný," řekla o incidentu šéfka Villains Carla Wardová podle SPORTbible.

Hráčky Aston Villy tak nebudou na utkání proti West Hamu vzpomínat moc dobře. Navíc ztratily tři body, když se soupeřkami padly 1:2.

Takový faul byl nedávno k vidění v zápase PSG a Brestu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události