Juventus se zvedá. Empoli sestřelil čtyřmi góly a zapsal druhou výhru v řadě

V italské Serii A se hrál v pátek pouze jeden zápas. Ten obstaral Juventus, který na svém hřišti přivítal Empoli. A Turínští si vedli naprosto na výbornou a svého soupeře zničili jasně 4:0.

Do zápasu vstoupil turínský celek skvěle. Už v osmé minutě poslal do vápna míč Kostič a Moise Kean jej sklepl za brankáře Vicaria. Po přestávce Juventus ještě přidal a brzy vedení navýšil. Cuadrado centroval od rohového praporku a ve vzduchu byl nejvýše Weston Mckennie, který se hlavou nemýlil.

V 64. minutě se podruhé v utkání trefil Kean, jenže video odhalilo ofsajd, a tak gól nemohl být uznán. V závěru však stála technologie na straně Juventusu. Po rohovém kopu hlavičkoval Adrien Rabiot, jehož pokus vyškrábl Vicario. Hodinky hlavního sudího ale ukázaly, že míč přešel brankovou čáru a domácí proto vedli 3:0.

​Ani to ale nebylo vše. Po rychlém výpadu Danilo naservíroval do malého vápna balón Rabiotovi, který se trefil podruhé v utkání. Juventus tak doma zdolal Empoli 4:0 a připsal si druhou výhru v řadě.