Fotbal

Tady bydlet nebudu. Hvězda anglické reprezentace prodala luxusní dům

Tady bydlet nebudu. Hvězda anglické reprezentace prodala luxusní dům
Fotbalista Jesse Lingard | Zdroj: Profimedia.cz

Anglický fotbalový reprezentant Jesse Lingard se rozhodl prodat svou rezidenci, ve které se necítí bezpečně. V lednu tohoto roku totiž dům vykradli zloději a odnesli si cennosti v hodnotě 100 tisíc liber (skoro tři miliony korun). Luxusní nemovitost, která má pět ložnic, domácí kino nebo bazén, se prodala za pouhé dva týdny a devětadvacetiletý záložník Nottinghamu za ni získal pořádný balík.

"Miloval ten dům, ale po vloupání se ho chce zbavit. Necítí se tam bezpečně. Obzvlášť když má malou dceru," tak mluvil podle The Sun zdroj blízký fotbalistovi, který se rozhodl, že prodá svůj luxusní dům ve čtvrti Bowdon v Manchesteru. 

V polovině ledna tohoto roku se totiž do pohádkové rezidence vloupali zloději, kteří si odnesli lup v hodně 100 tisíc liber, což jsou téměř tři miliony korun. Záložník, jenž v létě vyměnil Manchester United za Nottingham, proto neváhal a začal jednat. 

Související obsah

​Prodej ale netrval dlouho. Sídlo s domácím kinem, bazénem či pěti ložnicemi se prodalo za pouhých čtrnáct dní. A za pořádně tučnou částku. Nový majitel musel vysázet na dřevo 3,25 milionu liber, tedy více než 90 milionů korun. 

Jesse Lingard byl ještě nedávno spoluhráčem Cristiana Ronalda, který nedávno řekl, jak dlouho by chtěl ještě hrát:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události