Motorsport

Hodně to bolelo, ale jsem na sebe pyšný, řekl po závodě spokojený Salač

Filip Salač má za sebou předposlední závod letošního mistrovství světa. V Malajsii startoval z osmnáctého místa, ale nakonec se vyšvihl až na jedenácté. A to i přesto, že měl v kvalifikaci těžký pád a vůbec nevěděl, zda bude startovat. Se svým vystoupením je ale spokojený.

"Bylo to hodně těžké, ale jsem na sebe pyšný. V sobotu jsem absolutně nečekal, že budu moct startovat. Ráno to bylo ještě horší, protože prsty natekly. Ve warm upu jsem to zkusil a odjel jsem tři kola. Nebyl jsem v tu chvíli ale ještě rozhodnutý, jestli budu startovat," řekl na úvod svého hodnocení Salač.

"Měl jsem dobrý start a držel jsem se ve skupince o deváté místo. Chvilku jsem to i vedl. Čtyři kola před koncem mě ale začaly brnět prsty a nebyl jsem vůbec schopný držet levé řídítko. Což jsem teda nebyl prakticky celý závod," popsal své problémy v Sepangu český závodník v kategorii Moto2.

Související obsah

​"Jsem ale rád za výsledek, za to, jak jsem zajel, protože to nebylo vůbec jednoduché. Dal jsem do toho všechno, hodně to bolelo a jsem rád, že jsem to dokončil. I když už byly i lepší zápasy," dodal na závěr hodnocení Salač, který závod dokončil na jedenáctém místě.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Motorsport

Důležité Události