Fotbal

Haalandovi pomáhá speciální spací režim. Budí se na hymnu Ligy mistrů

Haalandovi pomáhá speciální spací režim. Budí se na hymnu Ligy mistrů
Erling Haaland | Zdroj: Profimedia

Fotbalista Erling Haaland střílí branky jako na běžícím pásu a neustále svými výkony udivuje fanoušky. Norská superstar prozradila, co jí k vynikající výkonnosti pomáhá. Má totiž speciální spací návyky, které výrazně přispívají k regeneraci a odpočinku.

V letošní sezoně už Haaland vstřelil v dresu Citizens 22 branek a pro obrany soupeřů je takřka nepřekonatelný. Aby byl ve skvělé formě, dodržuje norský reprezentant řadu pravidel. Kromě speciální stravy má i specifické spánkové návyky, které mu mají pomoci k co nejlepší regeneraci. 

Podle deníku Daily Mail je forvard Manchesteru City posedlý spánkem. Ten navíc musí probíhat v ideálním prostředí. Pár hodin před spaním prý Haaland nosí oranžově zabarvené brýle s modrým světlem, jež blokují vysoce intenzivní digitální světlo. 

Mobilní telefon si dává do tichého režimu, a pokud to jde, chodí spát ve stejnou dobu, většinou okolo 22:00 až 22:30. Fotbalista navíc nosí speciální prsten. Ten slouží k tomu, aby měřil kvalitu spánku, teplotu a srdeční frekvenci. 

Související obsah

​Aby se hráč dobře naladil na další den, má jako budící melodii hymnu Ligy mistrů. "Probouzím se na ni. Takže vždycky začnu den perfektně," prozradil útočník. 

Proti svému bývalému klubu si Haaland zahrál poločas:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události