Neudržel nervy a rozštípal hokejku. Brankář Halák po Kubalíkově trefě řádil

Brankář Jaroslav Halák sice v zápase proti Detroitu zneškodnil spoustu střel soupeře, na tu rozhodující z hole Dominika Kubalíka však nestačil. Newyorčané tak na domácí půdě prohráli s Red Wings 2:3 v prodloužení. Slovenský matador se s inkasovanou trefou vyrovnával hodně těžce a zlost si vybil na své hokejce, kterou rozmlátil o brankovou konstrukci.

Utkání mezi Rangers a Red Wings nabídlo hned několik česko-slovenských soubojů. Do branky newyorského celku se totiž postavil Slovák Jaroslav Halák a v útoku Detroitu se činil Dominik Kubalík. Z pozice obránce navíc Haláka několikrát prověřil i Filip Hronek.

Muž v barvách Jezdců si mezi třemi tyčemi vedle slušně, inkasoval pouze dvakrát. A pomohl k tomu, že duel dospěl do prodloužení. Pak ale přišla pořádná rána. V 63. minutě si nabruslil k pravé tyčce právě Kubalík, který zužitkoval přihrávku od Perrona, a rozhodl tak o vítězi.

Haláka inkasovaný gól rozpálil doběla a nahromaděnou zlost si vybil na své hokejce, kterou několikrát udeřil do brankové konstrukce. Své pracovní náčiní tím zdemoloval a odjel na střídačku.

​Rozhodující trefu ještě rozhodčí přezkoumali kvůli přechodu detroitské ofenzivy přes modrou čáru, nakonec ale branku uznali. A Red Wings mohli slavit. To Haláka nejspíš nepotěšil ani fakt, že se stal třetí hvězdou zápasu.