Fotbal

Hložek se po gólu dočkal velké pocty. Byl zařazen do top jedenáctky víkendu

Hložek se po gólu dočkal velké pocty. Byl zařazen do top jedenáctky víkendu
Fotbalista Leverkusenu Adam Hložek | Zdroj: Profimedia.cz

Fotbalista Adam Hložek o víkendu oslavil svou první branku v Bundeslize a potěšil řadu českých fanoušků. Za parádní gól, ke kterému přidal i asistenci, se navíc dočkal kromě chvály i další odměny. Portál whoscored.com ho zařadil do nejlepší jedenáctky zápasového víkendu. V ní je ve vybrané společnosti Hummelse, Diabyho či Nkunkua.

Leverkusen o víkendu rozstřílel Union Berlín a Adam Hložek se na demolici 5:0 podílel jednou brankou. Ta byla jeho první v Bundeslize, a tak si ji mladý český forvard náležitě vychutnal. K ní navíc přidal ještě nahrávku, a získal si tak spoustu fanoušků. 

Aby byl skvělý víkend ještě úspěšnější, zaznamenal bývalý hráč Sparty další velký úspěch. Uznávaný statistický portál whoscored.com ho totiž zařadil do nejlepší jedenáctky víkendu. 

Související obsah

​A Hložek v ní figuruje ve společnosti velkých jmen. Kromě něj do ní byli zařazeni třeba Mats Hummels z Dortmundu či Christopher Nkunku z Lipska. Z Leverkusenu ale talentovaný Čech nebyl jediný, kdo se mezi nejlepší fotbalisty protlačil. Ocenění se dočkali i Diaby, Andrich, Frimpong a Bakker. 

Takhle vstřelil Adam Hložek svůj úvodní gól v Bundeslize:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události