Fotbal

Pizzu do pusy, krabici do koše. Limberský si rýpl do Sparty kvůli poničené šatně

Pizzu do pusy, krabici do koše. Limberský si rýpl do Sparty kvůli poničené šatně
David Limberský na tiskové konferenci | Zdroj: Czech News Center / Rusinova Maria / CNC / Profimedia

Bývalý fotbalista David Limberský proslul řadou úspěchů na hřišti i spoustou skandálů mimo něj. I po konci kariéry se však vyjadřuje k tuzemskému fotbalovému dění. Naposledy se vtipně opřel do hráčů Sparty, kteří po vítězném duelu v Plzni poničili kabinu. Na svůj instagram totiž natočil video, kde se přiznal, že i když se občas chová jako ho**do, umí si po sobě uklidit.

Víkendové dění ve Fortuna lize rozvířila kauza z Plzně, odkud Sparta odjela se třemi body. Letenští však nechali v šatně viktoriánům nepěkný dáreček – v kabině totiž zůstal nepořádek a poničené zařízení. Sparťané se k věci odmítli vyjádřit, Plzeň naopak vše pustila na veřejnost i s patřičnými záběry. 

Řada reakcí na sebe nenechala čekat a většina fanoušků i expertů Spartu odsoudila. Asi nejvtipněji zareagoval bývalý hráč Viktorie David Limberský, který natočil na svůj instagram speciální video. Na něm předvedl, jak by se lidé měli chovat k odpadkům a doplnil to popiskem: "Pizzu do pusy, krabici do koše."

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený David Limbersky (@davidlimbersky)

Konzumuje na něm totiž pizzu z krabice, kterou následně vyhodí do koše. "Já se sice občas chovám jako ho***do, na rozdíl od některých si umím po sobě uklidit," uvedl k nahrávce, kterou doplnil záběry z poničené šatny.

Související obsah

​Reakcí na video se do hodiny od zveřejnění objevily desítky. Dle očekávání se fanoušci rozdělili do dvou táborů. Někteří video chválí, že je vtipné a trefné, další ovšem poukazují na Limberského minulost. "A tu rozbitou zeď, do které jsi to ožralej nakouřil, jsi taky po sobě uklidil, ty ho**do?" napsal jeden z komentujících.

Takhle se David Limberský loučil s profesionální hráčskou kariérou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události