Další sporty

Toma Bradyho si u sousedů hýčkají. Před kláním v Německu dostal stylový dárek

Svatostánek Bayernu Mnichov bude tento víkend patřit americkému fotbalu. Vůbec poprvé v historii nejslavnější liga světa NFL zakotví v Německu a Alianz Arena bude hostit zápas mezi Tampu Bay Buccaneers a Seattlem Seahawks. Na hřišti nebude chybět ani historicky nejlepší quarterback Tom Brady, který na tiskové konferenci obdržel ikonický dárek – kožené kalhoty.

V Londýně se letos odehrály už tři zápasy NFL, v Německu je však nejslavnější liga amerického fotbalu vůbec poprvé a plánuje zde v následujících letech uskutečnit čtyři zápasy – dva ve Frankfurtu a dva v Mnichově. Evropský zájem o americký fotbal jen potvrdil hlad po vstupenkách, přes 70 000 tisíc se jich prodalo za několik minut po spuštění prodeje (19. červenec) a se desítkami tisíc uživatelů čekajících ve frontě, na které se nedostalo, bylo vyprodáno. 

Jedním z hlavních taháků je historicky nejúspěšnější rozehrávač všech dob a sedminásobný šampion Super Bowlu Tom Brady. Pětačtyřicetiletou hvězdu si v Německu považují a na tiskové konferenci obdržela parádní dárek.

Související obsah

​A to nic jiného než tradiční kožené kalhoty, které jsou nepostradatelnou součástí německých krojů. Na Oktoberfestu se tak Američan už neztratí, v neděli se ukáže, jestli mu to půjde i na hřišti. Brady mimo USA hrál zatím třikrát a drží 100% bilanci. Pokud v neděli vyhraje, stane s prvním hráčem v NFL, kdo dokázal vyhrát ve čtyřech zemích (USA, Velká Británie, Mexiko a Německo).

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události