Neapol doma porazila Udinese, v závěru se ale bála o výsledek

Fotbalová Neapol se v patnáctém kole Serie A utkala s Udinese. Suverénní lídři tabulky vyhrály nakonec 3:2. O výsledek se musely v závěru zápasu strachovat, přitom ještě 15 minut před koncem vedly o tři branky.

Do Neapole přijel tým z Udinese a již v 7. minutě měl obrovskou šanci, když Deulofeuovu střelu vyrazil brankář Neapole. Neproměněná šance mohla hosty mrzet, protože už v 15. minutě se ujal vedení domácí favorit. Elmas nacentroval na Osimhena a ten se hlavou nemýlil.

Ve 31. minutě už to bylo 2:0. Zielinski si zasekl míč a nádhernou střelou nedal brankáři šanci. V 58. minutě se řítil na branku Elmas, krásně si obhodil obránce a zvýšil už na 3:0.

​Hráči Udinese ještě nesložili zbraně a v 79. minutě snížil krásnou střelou Ilija Nestorovski, kterého mohou fanoušci znát i z angažmá v české nejvyšší soutěži. O chvíli později zpoza vápna vystřelil Lazar Samardžič a snížil už na 2:3. Vyrovnat už hráči Udinese nestihli a Neapol vyhrála 3:2.