Fotbal

Třetí poločas: Ronaldo dá na MS až pět branek, myslí si komentátor

Třetí poločas: Ronaldo dá na MS až pět branek, myslí si komentátor
Václav Plášil | Zdroj: TV Nova

Tradičně v pondělí proběhl pořad Třetí poločas, který se věnuje uplynulým a nadcházejícím sportovním událostem. Řeč byla o Prague Playoffs, které se o víkendu koná v pražské O2 areně, hostem byla parkuristka Lucie Strnadelová. Vrcholem letošní zimy je fotbalové MS, o tom zase mluvil komentátor Nova Sport Václav Plášil.

Václav Plášil: Ronaldo může dát až pět branek

Na stanicích skupiny Nova se již v neděli 20. listopadu rozjede obrovský fotbalový turnaj, a to poprvé na arabské půdě. "Kataru to přinese peníze, protože tam míří až milion fanoušků. Řeší se tam ale porušení lidských práv," vysvětloval komentátor Václav Plášil.

Ten přidal i svého favorita, který by mohl překvapit. "Na Srbsku mě fascinuje suverénní cesta kvalifikací a líbí se mi ofenzivní možnosti týmu. Mitrovič, Vlahovič, Jovič či Tadič. Doufám, že to ukážou i na turnaji," řekl Plášil.

Jedním z největších příběhů letošního MS je i nejspíše poslední účast Cristiana Ronalda a Lionela Messiho na světovém turnaji. "Ronaldo podle mě dát tři až pět branek," myslí si komentátor Nova Sport. "Messiho Argentina ale podle mě skončí na lepší pozici," dodal Plášil.

​Lucie Strnadlová: Prague Playoffs je jeden velký zážitek

O víkendu se v pražské O2 areně bude konat elitní program parkurového šampionátu Global Champions. Na Prague Playoffs se představí i Češka Lucie Strnadlová, která je republikovou šampionkou. "Byl to určitě velký zážitek. Je to opravdu nezapomenutelné, a tak se těším i na letošní rok," promluvila o účasti minulý rok.

"Poslední parkur před Prague Playoffs v Šamoríně mi moc nevyšel. Na poslední překážce jsem spadla já i kůň, snad nás to ale nijak nepoznamenalo," mluvila sympatická Češka o aktuální formě. 

"Chci zajet co nejlépe, snad bude kůň skákat dobře, abychom si to nepokazili na závěr sezony. Budou tam nejlepší čeští jezdci, takže konkurenci očekávám velkou," dodala na závěr.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události