MS ve fotbale 2022

Napětí v portugalské kabině: Ronaldo se trapně setkal se spoluhráčem

Napětí v portugalské kabině: Ronaldo se trapně setkal se spoluhráčem
Cristiano Ronaldo v objetí s Brunem Fernandesem | Zdroj: Profimedia

Fotbalovým tématem číslo jedna je před mistrovstvím světa rozhovor Cristiana Ronalda, ve kterém Portugalec zkritizoval celý Manchester United včetně trenéra Erika ten Haga. Nyní se na reprezentačním srazu potkal s týmovým spoluhráčem Brunem Fernandesem a jejich interakce vzbudila mezi fanoušky pořádný rozruch.

Bruno Fernandes přišel do šatny a jako prvního potkal právě Ronalda. Nejprve chytil jeho pravou paži a po odložení tašky si s ním podal ruku, ale Ronaldův pohled na spoluhráče nevypadal zrovna kamarádsky.

Ofenzivní záložník se poté ještě ohlédl a něco směrem k Ronaldovi řekl. V kontrastu s jejich chladným setkáním pak byla Fernandesova plácnutí a objetí s dalšími spoluhráči, ze kterých vyzařovala upřímná radost.

Fanoušci ihned na sociálních sítích začali spekulovat o náladě v kabině. "Tohle smrdí jako Anglie v roce 2006, přinášet tak špatnou náladu z klubu do nároďáku. Ronaldo udělal pro Portugalsko více, než by Bruno dokázal za deset životů," okomentoval video z šatny jeden z fanoušků. "Pokud chce Portugalsko na tomhle turnaji dojít daleko, myslím, že by měl sedět (Ronaldo). Jeho arogance se už dostává za hranu," přidal svůj názor další.

Související obsah

​"Portugalsko vyhraje další trofej, až CR7 odejde do důchodu. Pamatujte, že vítězný gól v roce 2016 dali poté, co vystřídal," rýpl si do hvězdy další z fanoušků. Spousta fotbalových příznivců v dnešních dnech kritizuje Ronalda ze jeho otevřený rozhovor pro The Sun. V něm se Portugalec bez servítek opřel do Manchesteru United a kritizoval i svého trenéra Erika ten Haga.

Takto vypadá sestava Portugalska pro mistrovství světa v Kataru:

Vypadá to, že trenéra Fernanda Santose čeká náročná práce, aby v portugalské kabině vytvořil dobrou týmovou atmosféru, kde všichni hráči budou chtít společně táhnout za jeden provaz. Na tým z Pyrenejského poloostrova ve skupině čeká Ghana, Uruguay a Jižní Korea.

Cristiano Ronaldo si koupil luxusní vilu za půl miliardy:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MS ve fotbale 2022

Důležité Události