Fotbal

Drama na palubě letadla. Souček nemohl přistát v Praze, skončil v Pardubicích

Drama na palubě letadla. Souček nemohl přistát v Praze, skončil v Pardubicích
Tomáš Souček | Zdroj: Profimedia

Velké problémy s dopravou na sraz české fotbalové reprezentace měl kapitán Tomáš Souček. Ten měl z Londýna přiletět tradičně do Prahy, ale kvůli problémům s počasím muselo letadlo přistát v Pardubicích.

Souček mířil z Anglie zpátky do Čech v neděli, ale na Letiště Václava Havla se nedostal a přistál v Pardubicích. "Již od neděle se nad Prahou drží nízká oblačnost a hustá mlha na hlavním českém letišti nedovoluje některým letadlům přistát. V Pardubicích jsou podmínky přívětivé a z tohoto důvodu drží naše letiště zálohu pro odkloněné lety. V neděli jsme poskytli svoje služby rekordním sedmi letadlům," píše se na oficiálním facebookovém profilu pardubického letiště.

"Mezi cestujícími byla česká reprezentace tenistek, která se vracela z turnaje v Glasgow, dále Tomáš Souček, fotbalista anglického klubu West Ham a kapitán fotbalové reprezentace," píše se dále.

Související obsah

​Ačkoliv měl Souček problémy s dopravou, k reprezentaci se včas připojil a pondělní trénink s týmem stihl. Ve středu čeká na české reprezentanty přátelské utkání s Faerskými ostrovy, které se odehraje v Olomouci. V sobotu se odehraje poslední letošní reprezentační zápas v Gaziantepu proti Turecku.

Reprezentaci bude v posledních dvou zápasech sezony chybět Patrik Schick i Adam Hložek:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události