Další sporty

Opatrný v Praze exceluje. V pětihvězdičkové soutěži byl druhý

V pražské O2 areně je v plném proudu Prague Playoffs, kde se náramně daří také českým jezdcům. Aleš Opatrný ovládl úvodní čtvrteční závod, dnes zapsal druhé místo. V pětihvězdičkové soutěži GCL Super Cup byl druhý.

Aleš Opatrný zvládl čtvrteční pětihvězdičkový závod s překážkami do 145 centimetrů. V sobotu se konala akce stejného rázu, jen maximum překážek bylo o pět centimetrů vyšší. Opatrný postoupil do rozeskakování poté, co neudělal ani jednu chybu.

Český jezdec šel jako jeden z posledních a dostal se po velké radosti pražské arény do vedení. Nakonec byl v rozeskakování o šest desetin rychlejší pouze Brazilec Marlon Zanotelli, který tak ovládl sobotní GCL Super Cup. Aleš Opatrný byl s valachem Forewerem druhý a třetí doběhl Hans-Dieter Dreher. 

Související obsah

​"Druhé místo je skvělé," říkal hned po závodě český jezdec v rozhovoru na stanici Nova Sport. "Věděl jsem, že jsem rychlý, ale je docela škoda, že Marlon pak neudělal chybičku, ale on má opravdu rychlého koně," hodnotil své vystoupení Aleš Opatrný.

Oči českých fanoušků se přesunou nyní na nedělní závod týmů, kde se představí také Anna Kellnerová se svými Prague Lions. Ti v pátečním programu zajeli páté místo a poprvé v historii postoupili do absolutního finále. Lístky můžete stále ještě kupovat zde.

Takto Prague Lions postoupili do finále:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události