Fotbal

Ronaldo si říká, co chce. Promluvil o kontroverzním rozhovoru

Ronaldo si říká, co chce. Promluvil o kontroverzním rozhovoru
Cristiano Ronaldo | Zdroj: Profimedia

Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo se na tiskové konferenci na mistrovství světa v Kataru vyjádřil ke svému nedávnému kontroverznímu rozhovoru. Myslí si, že to nebude mít vliv na jeho výkon a výkon celého týmu na šampionátu.

Cristiano Ronaldo promluvil poprvé od kontroverzního rozhovoru s Piersem Morganem pro TalkTV. Myslí si, že nemusí nikomu nic dokazovat, řekl v rozhovoru. Cítí se prý zrazen Manchesterem United. V obsáhlém rozhovoru portugalský útočník řekl, že si přijde nucen opustit United, nerespektuje trenéra Erika ten Haga a že rodina Glazerových se o klub nestará.

Ronaldovi bylo vyčítáno také špatné načasování rozhovoru, kdy by mohl těsně před světovým šampionátem destabilizovat atmosféru v týmu. Na pondělní tiskové konferenci k tomu Ronaldo řekl: "Nejlepší načasování je moje načasování. Nemusím se zabývat tím, co si myslí ostatní."

Také řekl, že pro novináře je lehké říct, že to bylo špatně načasované, ale z osobního hlediska je to něco jiného. Sedmatřicetiletý útočník si také uvědomuje enormní tlak, který na něm leží během šampionátu, ale prý je na to připraven.

Útočník také požádal novináře, aby se jeho spoluhráčů neustále neptali na něj a jeho rozhovor. Ronaldo se však neobává, že by jeho rozhovor ovlivnil působení v reprezentaci a atmosféru uvnitř týmu. 

Související obsah

CR7 má v klubu nejistou pozici, spekuluje se, kde bude pokračovat ve své kariéře. Ve hře je i možnost, že by sezonu dohrál za rezervní tým United. To by se ale Ronaldovi určitě nelíbilo a bude se chtít dohodnout jinak.

Ronaldo čelí v klubu nejisté budoucnosti. Ze stadionu už strhli i jeho fotku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události