MMA

Obrovská vlna podpory. Procházkovi píší hvězdy MMA, fanoušci i další osobnosti

Obrovská vlna podpory. Procházkovi píší hvězdy MMA, fanoušci i další osobnosti
Zápasník Jiří Procházka | Zdroj: profimedia.cz

Ze Spojených států přišla ve středu pozdě večer nepříjemná zpráva. Zápasník Jiří Procházka se při tréninku na titulový zápas v UFC zranil a čeká ho dlouhá pauza. K situaci se hvězdný MMA bijec vyjádřil na svém instagramu, kde se dočkal podpory od spousty lidí. Vyjádřili se k tomu i slavní fighteři, fanoušci a známé osobnosti. "Vrátíš se," napsal třeba Karlos Vémola. "Drž se, kámo," vzkázal Marpo.

Jiří Procházka odletěl na začátku listopadu do Spojených států, kde se chtěl s předstihem připravit na obhajobu titulu v polotěžké váze organizace UFC. Ze zámoří ale přišla hodně smutná zpráva. Úspěšný český fighter se při tréninku vážně zranil a kvůli přetrhaným vazům v rameni si od MMA bude muset dlouho odpočinout. 

Zápasník se k situaci vyjádřil na svém instagramu, kde se okamžitě dočkal velké podpory. "Vrátíš se," vzkázal Procházkovi Karlos "Terminátor" Vémola. "Drž se, kámo," nezůstal pozadu ani zpěvák a bijec Marpo. Přidaly se však i hvězdy ze zahraničí.

Související obsah

​Třeba bývalý wrestler a úspěšný MMA trenér Eric Albarracin. "Poslední samuraj žije dál. Menší krok zpět, velký návrat. Brzy se uzdrav, šampione," poslal krásný vzkaz. Podporu vyjádřil i bijec UFC Amir Albazi. 

Že sledují MMA scénu, ukázali i čeští herci. "Jsi stejně velký pašák a srdcař. Moc mě to mrzí. Naprosto upřímně. Obdiv každému sportovci, který musí překonávat zranění. Bolest a vůle. Ku****kej respekt!" napsal pod Procházkův příspěvek třeba Michal Suchánek. 

Související obsah

Přidal se také bývalý motocyklový závodník Lukáš Šembera, jenž je po vážné nehodě už několik let na vozíčku: "Ať jsi brzo zase 100%. Hodně štěstí.Za všechny pak určitě mluvil i jeden z fanoušků. "Všechno má svůj čas. Válečníka nedělají výhry, ale to, že vždy znovu povstane. Držím pěsti," uvedl.

Na začátku listopadu Procházka odcestoval za moře, tam se ale zranil, a tak obhajovat titul v UFC nebude:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události