Fotbal

Opora Sparty se pochlubila snoubenkou. Dominantou fotky jsou prsa

Opora Sparty se pochlubila snoubenkou. Dominantou fotky jsou prsa
Michal Sáček | Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Fotbalista Michal Sáček si po konci podzimní části sezony užívá zasloužené volno a relaxuje u moře. Poslední zápasy sice kvůli zranění neodehrál, pak však vyrazil za sluncem, aby měl k rekonvalescenci ty nejlepší podmínky. Na dovolenou s ním vyrazila i snoubenka Nika Margetinová a pár se nezapomněl pochlubit krásnými fotkami z exotického ráje.

Sparťanský záložník v závěru podzimu léčil zranění, které si přivodil v derby proti Slavii, a nezasáhl tak hned do čtveřice zápasů. Ten poslední Letenští odehráli v domácím poháru, v němž si poradili s Baníkem a zvítězili 3:2.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Nika M✨ (@nika_margetinova)

Pak se rozprchli na zaslouženou dovolenou a Sáček byl mezi nimi. Společně s přítelkyní Nikou Margetinovou totiž odjeli na exotickou dovolenou, aby si hráč odpočinul a vylepšil v teple proces rekonvalescence. 

Související obsah

​Společně s partnerkou, kterou Sáček požádal v květnu v Dubaji o ruku, začali plnit sociální sítě zamilovanými fotkami z ráje. Na jedné z nich mladá dáma dokonce ukázala svým fanouškům na instagramu v plavkách takřka všechny přednosti. Uživatelé jedné z nejpopulárnějších aplikací se tak mají na co dívat. 

Takhle Sparta v létě oznámila jméno nového kapitána:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události