Hokej

Arénu Nashvillu vytopila povodeň. Zápas s Coloradem odložen

Arénu Nashvillu vytopila povodeň. Zápas s Coloradem odložen
Bridgestone Arena – stadion Nashvillu Predators | Zdroj: Profimedia

Zápas hokejové NHL mezi Nashvillem a Coloradem byl odložen z bizarních důvodů. Arénu Predátorů totiž postihla povodeň. Kvůli prasklé trubce je celý stadion pod vodou a voda stříká i vedle stadionu. Náhradní termín zatím není znám.

Páteční večerní duel NHL mezi Nashvillem Predators a Coloradem Avalanche musel být odložen z opravdu výjimečného důvodu. V pátek krátce po páté hodině ranní tamního času praskla trubka v Bridgestone Areně a voda se začala šířit celým stadionem.

Povodeň se ale netýká jen prostorů uvnitř stadionu. Na videích, která se šíří internetem, je vidět, že voda tryská i vedle stadionu.

Takto to vypadalo uvnitř stadionu:

Zápas Predators s Avalanche se měl hrát od 20 hodin českého času, ale už čtyři hodiny před začátkem bylo rozhodnuto, že odehrání zápasu není reálné. Tým z Nashvillu informoval, že vstupenky budou platné i na náhradní termín. Kdy se ovšem zápas dohraje, zatím není jasné.

Související obsah

Další domácí zápas by měl Nashville odehrát v noci na neděli proti Columbusu. Zda bude možné utkání ve vytopené aréně odehrát, je také ve hvězdách.

Hráči NHL tipovali vítěze fotbalového mistrovství světa. Brankář Jacob Markström svým tipem pobavil:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události