MS ve fotbale 2022

Argentině se nedařilo, a tak Emanuele Ridi připravil Messimu jeho oblíbené jídlo

V předzápasovém studiu utkání Argentiny proti Mexiku se objevil také italský kuchař Emanuele Ridi. Kromě vaření má velmi rád fotbal a je velkým fanouškem Argentiny a Lionela Messiho. Proto mu připravil jeho oblíbenou sýrovou pizzu.

Argentině se první zápas nevydařil a prohrála s největším outsiderem turnaje Saúdskou Arábií. V sobotním zápase to mohla napravit v utkání proti Mexiku. 

V předzápasovém studiu se objevil i známý italský kuchař Emanuele Ridi, který je velkým fotbalovým fanouškem a na MS fandí právě reprezentaci Argentiny. Největší hvězda Argentiny Lionel Messi je velký milovník pizzy, a proto se Ridi rozhodl mu před zápasem proti Mexiku připravit jeho oblíbenou sýrovou pizzu. 

"Lionel miluje pizzu se čtyřmi sýry, tak budu připravovat čtyři sýry, jak se to dělá u mě v restauraci. Ale je to hodně podobné tomu, jak to miluje on. Podle mě je tohle ještě lepší," popisoval Ridi.

Říká se, že Messi si vždy dává pizzu po zápase se spoluhráči. Ridi poznamenal, že asi hlavně po vyhraných zápasech, a tak doufá, že se jim zápas s Mexikem povede a budou si moct dát.

Související obsah

​"Na pizzu gorgonzola, tu Messi miluje, grana padano, fior di latte a já přidávám trošku taleggia," uvedl italský kuchař, jaké ingredience používá. Messi má rád na pizze i ementál, ale s tím Ridi nesouhlasí, takový sýr prý na správnou italskou pizzu nepatří. 

Po prvním poločase už byla pizza hotová a pozitivní energie na dálku pomohla. Lionel Messi byl ve druhém poločase mnohem více vidět. Střelou zpoza vápna dostal Argentinu do vedení a v závěru zápasu ještě přihrál na gól Fernandezovi. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MS ve fotbale 2022

Důležité Události