MS ve fotbale 2022

Kde je Bono? Gólman Maroka odzpíval hymnu, plácl si s protihráči, ale nechytal

K hodně zajímavému momentu došlo na fotbalovém světovém šampionátu před zápasem Belgie s Marokem. Marocký gólman Bono figuroval v základní sestavě, odzpíval hymnu, ale do branky nenastoupil. Co se stalo?

V brance Maroka se místo Bona představil druhý gólman Munir. Všichni se v tu chvíli ptali, kde je Bono. Komentátoři všude po světě byli zmatení, že v bráně je najednou hráč s číslem dvanáct.

A kde tedy Bono, dřívější spoluhráč Tomáše Vaclíka ze Sevilly, byl? Podle zahraničních zpráv údajně marocký gólman ucítil během rozcvičky svalové problémy, a proto byl na poslední chvíli nahrazen Munirem. V některých zprávách se zase píše o tom, že měl závratě. Podle argentinského novináře Adriána Magnoliho vyhnal Bona ze hřiště průjem. Nikdo z marocké reprezentace ale žádné oficiální prohlášení zatím nezveřejnil. 

Související obsah

​Maroko i bez své gólmanské jedničky překvapivě porazilo Belgii 2:0. V 73. minutě otevřel skóre Sabiri a konečnou podobu výsledku dal v nastaveném čase Aboukhlal. Africký celek je tak aktuálně ve skupině F na prvním místě se čtyřmi body.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MS ve fotbale 2022

Důležité Události