Hertl zařídil výhru Sharks, Sedlák pomohl ukončit sérii proher. Opět střílel Nečas

V dalším kole hokejové NHL Tomáš Hertl zařídil vítězství San Jose nad Montrealem. Martin Nečas dalším gólem pomohl Carolině k výhře nad Pittsburghem. Lukáš Sedlák dvěma asistencemi pomohl Philadelphii ukončit sérii porážek. Daniel Vladař svými zákroky v brance Calgary dotáhl k výhře nad Floridou. Bláznivý zápas se hrál v Los Angeles. Hosté ze Seattlu porazili domácí Kings 9:8 po prodloužení.

Montreal přivítal na svém ledě San Jose. Hned od začátku na tom byli lépe hosté, když se už ve 2. minutě prosadil Nietto. Dlouhou dobu se pak hrálo bez vstřelení branky. Až ve 43. minutě po chybě v obraně Canadiens Hertl tečoval nahození Labanca a zvýšil na 2:0. Hned o minutu později přidal další branku Couture a v závěru pojistil výhru gólem do prázdné branky opět Hertl. San Jose si tak odváží z Montrealu výhru 4:0.

Zápas Philadelphie proti New Yorku Islanders začal netradičně. Hned po pár úvodních vteřinách se do sebe pustily dvě sedmnáctky, a to MacEwen a Martin. To však nebylo vše. Hned po skončení jejich bitky se začali prát i Deslauriers s Johnstonem, a tak hned v úvodu utkání se zaplnila trestná lavice. První branku utkání vstřelili Islanders, když se prosadil Dobson. Philadelphia však ještě do konce první třetiny otočila zápas. U obou branek domácích asistoval Lukáš Sedlák. Gólem do prázdné brány ještě potvrdil vítězství domácích Hayes, a tak se Philadelphia může radovat z vítězství po 10 porážkách v řadě.

V zápase Caroliny proti Pittsburghu se opět prosadil Martin Nečas a vstřelil už svou 11. branku v sezoně. V zápase srovnával na 1:1, jeho Carolina nakonec dokázala Penguins přehrát v prodloužení.

​Boston Bruins si poradili s Tampou Bay a nadále vévodí celé NHL. Tentokrát se Češi gólové neprosadili, ale po jedné asistenci si připsali Zacha a Krejčí. Daniel Vladař vychytal výhru pro Calgary Flames.

Divoký zápas se hrál v Los Angeles. V zápase Kings proti Krakenům padlo celkem 17 branek, což se za posledních 35 let stalo pouze dvanáctkrát. Šťastnější mohli být nakonec hráči Seattlu, protože v prodloužení o jejich výhře rozhodl Burakovsky.

Výsledky nočních zápasů NHL:

Pittsburgh Penguins – Carolina Hurricanes 2:3 pp (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 5. Crosby (Guentzel, Joseph), 60. Guentzel (Petry, Crosby) – 26. Nečas (Pesce, Aho), 38. Svečnikov (Aho, Noesen), 63. Pesce (Svečnikov, Jarvis).

Montreal Canadiens – San Jose Sharks 0:4 (0:1, 0:0, 0:3)
Branky a nahrávky: 2. Nietto (Barabanov, Couture), 43. Hertl (Labanc, Cicek), 44. Couture (Benning, Vlasic), 58. Hertl (Labanc, Meier).

Boston Bruins – Tampa Bay Lightning 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 2. Hall (Carlo, Frederic), 43. Hall (Zacha, Foligno), 60. Marchand (Krejčí) – 39. Stamkos (Kučerov, Point).

Philadelphia Flyers – New York Islanders 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 5. Sanheim (Cates, Sedlák), 10. Hayes (Sedlák), 60. Hayes (Provorov) – 4. Dobson (Barzal, Nelson).

Winnipeg Jets – Colorado Avalanche 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 10. Wheeler (Morrissey, Dubois), 24. Morrissey (DeMelo, Perfetti), 34. Wheeler (Perfetti, Scheifele), 42. Scheifele (Connor, Wheeler), 57. Wheeler (Perfetti, Scheifele).

Nashville Predators – Anaheim Ducks 2:1 pp (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Branky a nahrávky: 31. Sissons (Duchene, Jeannot), 64. Josi (Duchene, Granlund) – 51. Terry (Shattenkirk, Fowler).

Calgary Flames – Florida Panthers 6:2 (3:0, 1:2, 2:0)
Branky a nahrávky: 4. Dube (Mangiapane), 10. Huberdeau (Toffoli, Andersson), 13. Andersson (Hanifin, Dube), 36. Ritchie (Weegar, Lewis), 56. Toffoli (Huberdeau), 59. Mangiapane (Dube, Hanifin) – 30. Cousins (Forsling, Ekblad), 37. Reinhart (Lundell, M. Staal). Za domácí odchytal celý zápas Daniel Vladař, připsal si 31 zákroků, dostal 2 branky a úspěšnost měl 93,9 %.

Vancouver Canucks – Washington Capitals 1:5 (1:3, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 14. Hoglander (J.T. Miller) – 6. Ovečkin, 12. Ovečkin (Strome, Mantha), 39. Carlson (Dowd, Hathaway), 56. Fehérváry.

Los Angeles Kings – Seattle Kraken 8:9 pp (3:3, 3:5, 2:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 1. Kopitar (Fiala, Doughty), 10. Arvidsson (Durzi), 19. Villardi (Fiala, Doughty), 23. Grundstrom (Lizotte, Walker), 27. Kempe (Fiala), 36. Villardi (Kopitar, Anderson), 52. Durzi (Roy, Fiala), 54. Anderson (Kempe, Doughty) – 6. Benniers (Wennberg, Schultz), 9. McCann (Eberle, Schultz), 13. Wennberg (Sprong, Schultz), 22. Beniers (Eberle), 25. McCann (Larsson, Eberle), 28. Sprong, 30. Bjorkstrand, 40. Burakovsky (Wennberg, Borgen), 63. Burakovsky (Eberle, Dunn).