Hokej

Extraligu čeká další Winter Classic. V Bratislavě fanoušci uvidí šlágr kola

Extraligu čeká další Winter Classic. V Bratislavě fanoušci uvidí šlágr kola
Národný futbalový štadión (Tehelné pole) v Bratislavě | Zdroj: Profimedia.cz

České týmy se opět představí pod otevřeným nebem. V rámci oslav bratislavského hokejového klubu se představí hokejisté Komety Brno a Ocelářů Třinec. Součástí akce budou celkem tři zápasy, mimo jiné si zahrají také čtyři slovenské týmy.

Kaufland Winter Games 2023 se budou konat v polovině ledna, a to v rámci oslav stého výročí bratislavského hokejového klubu. 13. ledna se odehraje i zápas mezi Třincem a Kometou Brno. Fanoušci obou celků to nemají daleko, navíc v obou týmech působí řada slovenských hokejistů. 

Brněnský hokejový klub již oznámil, že na akci vyšle vlak Kometa Expres. "Jsme velmi rádi, že můžeme být součástí KAUFLAND WINTER GAMES 2023, a těšíme se na tuto speciální událost," řekla obchodní a marketingová ředitelka klubu Lenka Plšková pro oficiální web.

Související obsah

Na akci se představí také čtveřice slovenských klubů – Slovan Bratislava si zahraje s Košicemi a Trenčín změří síly se Zvolenem. Hrát se bude na Tehelném poli, který pojme 30 000 fanoušků. Chybět nebude utkání české a slovenské reprezentace v para hokeji a čeká se také exhibice mezi "Old Boys" Slovanu Bratislavy a Sparty Praha.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události