Hokej

Urážky i pěsti. Bývalý extraligový hokejista napadl manažera a vrátnou

Urážky i pěsti. Bývalý extraligový hokejista napadl manažera a vrátnou
Ladislav Gengel v dresu Ústí nad Labem | Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Bývalý extraligový hokejista Ladislav Gengel a současný útočník Příbrami se pořádně předvedl. Po druholigovém hokejovém zápase se popral s funkcionářem z Děčína, tamní vrátnou navíc vulgárně urážel.

Ve 20. kole hokejové druhé ligy do Děčína přijela hrát Příbram. Po zápase došlo v útrobách stadionu k nepříjemnému incidentu. Příbramský hokejista Ladislav Gengel, který odehrál i 35 extraligových utkání, se předvedl v negativním světle.

"Příbramský hokejista Gengel při odchodu ze zimáku slovně urážel naší paní vrátnou. Náš manažer Honza Havlíček se jí zastal. Gengel ale vulgárně napadl i jeho," řekl o incidentu Michal Oliverius, asistent děčínského trenéra pro Děčínský deník.

Incident však měl ještě další pokračování. Děčínský manažer Gengela zpacifikoval, ale najednou se objevil zřejmě otec příbramského hráče, který mu pomohl a hokejista poté udeřil manažera Havlíčka.

Související obsah

​"To, co má Gengel v hlavě, dávno víme. Ale tohle? To jsou opravdu hrdinové a u nás se ukázali v plné parádě," dodává asistent trenéra.

Gengel přitom neměl k agresivitě důvod, protože jeho tým porazil Děčín 5:3, a příbramský útočník dokonce i vstřelil jednu branku. Jednačtyřicetiletý hráč si v minulosti zahrál extraligu za Kladno, Mladou Boleslav a Vsetín.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události