MMA

Místo oslav do nemocnice. Karlos Vémola na narozeniny syna skončil na lůžku

Místo oslav do nemocnice. Karlos Vémola na narozeniny syna skončil na lůžku
Karlos Vémola s Lelou Ceterovou | Zdroj: Profimedia

Přesně před rokem, 1. prosince 2021, s manželkou Lelou Ceterovou přivítali na světě druhého potomka, syna Rockyho. Oslava prvních narozenin ale nevyšla podle představ. Karlos "Terminátor" Vémola se fanouškům přihlásil z nemocničního lůžka. "Jsem rád, že jsem narozeniny tady s ním a holkami mohl vůbec strávit," napsal MMA zápasník.

Vémola se má už na konci roku podruhé v kleci postavit Patriku Kinclovi a pokusit se znovu získat dříve ztracený pás střední váhy. Často sice trénuje přes bolest a snad žádný tréninkový kemp neabsolvuje bez nějakých zranění, ale plánovaná operace takto blízko před zápasem by byla vážná komplikace přípravy. Lze předpokládat, že muselo jít o akutní problém. Dokonce sám "Terminátor" přiznal, že mu bylo opravdu zle.

"Takhle jsem si Rockyho první narozeniny rozhodně nepředstavoval, ale vzhledem k tomu, jak hrozně mně ještě včera bylo, jsem rád, že jsem je tady s ním a holkami mohl vůbec strávit… Veliké poděkování panu doktorovi Kolářovi a všem zaměstnancům FN Motol, který se tady o mě starají," zveřejnil emotivní vzkaz Vémola na svých sociálních sítích. 

Na následné tiskové konferenci se o zdravotním stavu Karlose Vémoly rozpovídal promotér Ondřej Novotný a soupeř Patrik Kincl. Vémolu prý trápí silný zánět, po kterém má silné horečky a bere antibiotika. Samotný zápas ale prý v ohrožení není. 

Do Fakultní nemocnice Motol za Vémolou dorazila i žena Lela s dětmi Lily a Rockym, který má dnes první narozeniny. Manželka, o které sám Vémola říká, že je výborná pekařka, přinesla i dort ve tvaru boxerského ringu. Právě mezi provazy se Vémola představil naposledy. V květnu porazil v zápase dle rohovnických pravidel rappera Otakara Petřinu alias Marpa. 

Lela a Karlos si své "ano" řekli letos v létě. Jejich svatba byla plná luxusu a na seznamu hostů nechyběly ty největší hvězdy. I proto si svatba vysloužila přezdívku "svatba století". Posuďte sami:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události