MMA

Clash of the Stars nemá se sportem nic společného, škodí mu to, říká Smrček

Dalšími hosty K. O. magazínu byli manažeři Martin Wodecki a Adrian Smrčka. Ti se v úvodu věnovali hodně kontroverzní organizaci Clash of the Stars, ale s Matoušem Rajmontem probrali také Václava Siváka a jeho sápání se na soupeře po Heroes Gate 26. Nechybí ani tradiční soutěž a rubrika Extra round, která je věnována všemu, co se stalo v nedávné době ve světě bojových sportů.

Jako první přišlo na řadu téma týkající se právě Clash of Stars. "Se sportem to nemá nic společného. Když to někdo nazve jako organizaci bojových sportů, tak to s tím opravdu nemá nic společného. Nemělo by se to takto nazývat. Pro mě to prostě není sportovní organizace, protože tam sportovci nejsou," řekl jasně Adrian Smrčka.

"Se sportem to má společné jen to, že se to odehrává v oktagonu. Myslím, že to sportu škodí. Tomáš Linh Le Sy není promotér, ale je to skvělý obchodník," dodal Smrčka, který je manažerem spousty zápasníků a spadá pod něj například i Václav Sivák.

Svůj pohled nabídl také manažer a trenér Martin Wodecki. "Le Sy našel díru na trhu a objevil to, co lidi chtějí bohužel vidět. Má to ale jedno plus. Pokud je to první zápas, který lidi uvidí, tak si myslím, že potom budou chtít vidět, jak to dělají profesionálové," přidal se Wodecki.

Související obsah

​"Jsou tady pseudoorganizace, které prostě proti sobě postaví dva influencery, kteří za to berou obrovské peníze. A pak tu máme spoustu amatérů, kteří za sebou mají x mistrovství světa a Evropy a berou úplný pakatel oproti nim," dal najevo svou nevoli Wodecki.

V K. O. magazínu přišla také řeč na Václava Siváka a jeho reakci na vyzvání amatérského boxera Kelvina Soquessy, jehož se snažil Sivák inzultovat. Na kompletní díl se můžete podívat pod titulkem článku.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události