MMA

McGregor se ostře pustil do nemocného Poiriera. Ten ihned reagoval

Dustin Poirier a Conor McGregor na vážení před 2. zápasem (leden 2021)
Dustin Poirier a Conor McGregor na vážení před 2. zápasem (leden 2021) | Zdroj: Profimedia

Válka mezi Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem stále probíhá i mimo klec, a to i když je americký MMA bijec se silnou infekcí v nemocnici. Irský zápasník si se svým rivalem nebere servítky a začal ho urážet. Reakce Poiriera na sebe samozřejmě nenechala dlouho čekat.

V pondělí o sobě opět dali vědět Conor McGregor a Dustin Poirier. Američan byl hospitalizován se silnou stafylokokovou infekcí, a navíc jeho tělo v posledních 24 hodinách nereaguje na žádná antibiotika. Problém je poměrně vážný, o čemž informoval i samotný Poirier své fanoušky na instagramu. Tam zveřejnil fotku, jak je napojený na kapačkách, a vše doplnil slovy: "Druhý den v nemocnici, začíná to být vážné." U toho byl ještě emotikon modlících se rukou.

Na Poirierův stav reagoval i McGregor, který svému rivalovi vzkázal: "Brzy se uzdrav, pos*ánku." Vzápětí se zcela logicky ozval opět Poirier. "Už máš dotočený Road House a jsi připraven na další facky?" reagoval zápasník s přezdívkou Diamant. Poslední slovo měl ale McGregor. "Jo, jsem v Amsterdamu a jsem nabušený jako Van Damme. Tentokrát tě pošlu do krabice. Pošlu tě pryč z této země. Napořád," doplnil odhodlaně McGregor.

Související obsah

​V kleci se McGregor objevil naposled právě v souboji s Poirierem v červenci 2021. Tehdy padl už v prvním kole, a navíc si zlomil nohu. Se stejným soupeřem prohrál ten samý rok v lednu. Jedinou výhru nad svým rivalem tak má z roku 2014.

Kdy se McGregor opět vrátí do klece, zatím není známo. V únoru by chtěl slavný Ir vstoupit zpět do testovacího programu USADA. "Splním dva testy od USADA a můžeme zamluvit zápas," napsal na twitteru. Jenže jeho návrat nebude tak jednoduchý. "McGregor není zařazen do našeho testovacího programu a musel by tam být po dobu šesti měsíců, pokud by mu nebyla udělena výjimka, což si nemyslíme, že by bylo možné," napsal zástupce USADA pro ESPN.

McGregor si vyzkoušel i baseballový nadhoz, ale vůbec mu to nevyšlo:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události