MMA

McGregor opět v akci. Přímo na palubovce knokautoval maskota

McGregor opět v akci. Přímo na palubovce knokautoval maskota
UFC zápasník Conor McGregor | Zdroj: Profimedia.cz

Asi nejznámější zápasník historie Conor McGregor se opět ukázal. Byl se podívat na čtvrtém finále NBA mezi Miami a Denverem a stal se hlavní tváří poločasové přestávky, ve které knokautoval maskota domácího celku – Burnieho.

Conor McGregor v MMA dlouho nezápasil, ale plánuje se jeho návrat. Aktuálně je koučem ve výzvě The Ultimate Fighter, kde jeho zápasníci stojí proti výběru Michaela Chandlera. Stále je ale obrovskou postavou a je často viděn na veřejnosti. 

Naposledy se ukázal na čtvrtém finále NBA mezi Miami a Denverem. O přestávce se dostal na palubovku, kde zdravil fanoušky a měl i proslov. Poté ale přiběhl maskot domácího týmu Burnie, který slavného zápasníka vyzval k souboji. 

Související obsah

​Ir samozřejmě neodmítl a fanouškům floridského celku ukázal, že si s ním není radno zahrávat. Bývalý šampion UFC dvou různých váhových kategorií Burnieho jednou ránou poslal k zemi a na palubovce mu dal ještě jednu. A fanoušci na sociálních sítích šílí. 

Miami ale moc štěstí nepřinesl, tým kolem hvězdného rozehrávače Jimmyho Butlera nakonec prohrál doma podruhé v řadě a je jednu porážku od rozplynutí finálového snu. 

McGregor občas nezvládá emoce. Takhle třeba na tiskovce nakopl soupeře:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události